نرم افزار گیتارپرو 6

نرم افزار گیتارپرو 6 به همراه کرک و مجموعه ملودی نت و تبلچر

Guitar Pro نام بهترین نرم افزار در زمینه ویرایش ملودی نت و تبلچر های موسیقی با صداهایی کاملا واقعی و توانایی برای ایجاد ترک های کامل شما می باشد. 6 Guitar Pro نسخه ی جدیدی از یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین نرم افزار های کمکی برای گیتار، این ساز محبوب و رایج در تمام دنیاست همچنین این نرم افزار یک آموزش قدم به قدم و کتاب موسیقی حرفه ای می باشد.نسخه ی 6 این نرم افزار قدرتمند که در کمتر از یک سال گذشته از عرضه ی خود بیش از 1.5 میلیون بار توسط علاقمندان دانلود شده است، استانداردهایی که در این نرم افزار وجود دارد ، استفاده از این نرم افزار را نه تنها برای نوازندگان گیتار ، بلکه برای همه ی نوازندگان و موسیقی دانان فراهم کرده است. بوسیله این نرم افزار ، تمامی نیازهای شما برای یک نوازندگی حرفه ای و دقیق برطرف خواهد شد. شما می توانید نت به نت از آهنگ خود را در این نرم افزار وارد نمایید و همچنین روش نواخته شدن آن را بر روی دسته ی گیتار با (Tempo) سرعت های متفاوت مشاهده و گوش نمایید.

نرم افزار گیتارپرو 6

ویراستار قدرتمند Tablature در دستگاههای گیتار، بانجو و باس است. این نرم افزار منبعی بسیار ارزشمند برای تمامی گیتاریست ها از مبتدی تا مجرب هاست که به پیشرفت، آهنگسازی و ادامه مسیر هنری بسیار کمک می کند .

 

 

شما هم اکنون می توانید نسخه 6.1.9 این نرم افزار را به همراه کرک و مجموعه ای ازصدا های گیتارپرو 6 را به صورت رایگان از گیتارشکسته دریافت نمایید.در صورتی که در نصب یا فعالسازی نرم افزار با مشکل مواجه شده اید میتوانید از آموزش تصویری نصب گیتارپرو 6 کمک بگیرید.رمز فایل www.broken-guitar.ir می باشد.

 

دانلود با لینک مستقیم


نسخه های دیگر گیتارپرو:

گیتارپرو 7

گیتار پرو 5

 

4.8/5 - (23 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
ویژه مشترکین اکانت پایه گیتارشکسته

با اشتراک از ویژگی های زیر استفاده کنید:

  • -تغییر گام آکورد
  • -دانلود فایل PDF آکورد
  • -تبدیل دیِز به بمل و برعکس ♯↔♭
  • -مشاهده ویدئو آکورد های دارای اجرا

اکانت دارید؟ وارد شوید