قوانین و مقررات

 استفاده یا خرید محصولات وب سایت گیتارشکسته به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .

قوانین عمومی سایت

 پیش از خرید حتما به انتخاب فایل ها،کیفیت محصول،خروجی صوتی نت و تبلچر، نظر سایر خریداران، امتیاز کاربران، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد.


رعایت قوانین حریم شخصی

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گیتارشکسته، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گیتارشکسته جزئی از اموال گیتارشکسته محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گیتارشکسته است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گیتارشکسته محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گیتارشکسته و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گیتارشکسته است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت گیتارشکسته و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گیتارشکسته محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات گیتارشکسته، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.


حریم خصوصی

گیتارشکسته برای دانلود، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ثبت نام اطلاعاتی مانند شماره تلفن یا ایمیل مورد نیاز است تا کاربر بتواند با مراجعه به پنل کاربری فایل های مورد نظر خود را دانلود کند.همچنین تعهد می‌دهیم که این اطلاعات نزد گیتارشکستهه محفوظ است و به هیچ عنوان از آن‌ها سواستفاده نخواهد شد و در اختیار شخص یا سازمان ثالثی قرار نخواهد گرفت. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.بنابراین درج ایمیل و شماره تماس‌ همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. تاکید می شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

 

دکمه بازگشت به بالا